Kończy się lato,  jesień zaczyna. Razem z jesienią wszystkie dzieci duże i małe wyruszają do nowej zabawy. Duże dzieci wesoło biegną do szkoły, gdy tylko zadzwoni pierwszy dzwonek. Małe dzieci przychodzą do przedszkola, aby bawić się i cieszyć, że mają tak dużo kolegów i koleżanek.

W tym roku zapraszamy Was do całkiem nowego, ślicznego przedszkola. Czekają na Was klocki, misie i piękne lalki, nowoczesne sale i inne fajne zabawki.

Miłe panie opowiedzą wam wszystko o przedszkolu i zapoznają Was z kolegami i koleżankami. Będziecie się razem bawić i poznawać dużo nowych rzeczy. W przedszkolu miło płynie czas. Przyjdźcie koniecznie, a jeśli chcecie to zabierzcie ze sobą swoją, ulubioną, przytulankę.

Czekamy na Was!

Nauczyciele i pracownicy