Podsumowanie akcji „Góra Grosza”

XVII EDYCJA AKCJI GÓRA GROSZA

Nasze przedszkole po raz pierwszy przyłączyło się do akcji „Góra Grosza” . W czasie akcji na przełomie grudnia i stycznia można było wrzucać pieniądze do specjalnych puszek/pojemników grupowych. W styczniu, po przeliczeniu drobniaków, pieniądze zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Celem akcji było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Pieniądze uzbierane w pokaźną „Górę Grosza” mogą przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnych przyczyn zostały odseparowane od domu rodzinnego, od swoich najbliższych. Więcej informacji na temat akcji znajdziecie państwo na stronie internetowej www.towarzystwonaszdom.pl

XVII edycja akcji „Góra Grosza” zakończyła się w naszym przedszkolu

zbiórką kwoty 417 zł 40 gr

Każda grupa starała się jak najszybciej zapełnić swój pojemnik.

Poniżej przedstawiamy wyniki każdej grupy.

Grupa 1 – 41 zł 13 gr

Grupa 2– 82 zł 25 gr

Grupa 3 – 53 zł 19 gr

Grupa 4 – 41 zł 11 gr

Grupa 5 – 45 zł 16 gr

Grupa 6 – 73 zł 93 gr

Grupa 7 – 48 zł 16 gr

Grupa 8 – 32 zł 47 gr

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za okazane serce.

Jeden grosz to niewiele,

ale GÓRA GROSZA jest jedyna w swoim rodzaju i pomaga tak wielu”!