SZANOWNI PAŃSTWO!
INFORMACJA W SPRAWIE ODPŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE
W MIESIĄCACH WAKACYJNYCH TJ. LIPIEC 2018 I SIERPIEŃ 2018.

ODPŁATNOŚĆ ZA MIESIĄC LIPIEC
winna być dokonana w miesiącu sierpniu tj. do 15 sierpnia, jedynie u tych dzieci, które korzystały z przedszkola zastępczego na konto Przedszkola nr 19 zgodnie z podpisaną tam deklaracją oraz informacja o wysokości należności za m-c lipiec 2018 w przypadku braku takiej informacji prosimy dowiadywać się w Przedszkolu nr 19.

ODPŁATNOŚĆ ZA MIESIĄC SIERPIEŃ
winna być dokonana w miesiącu wrześniu tj. do 15 września , jedynie u tych dzieci, które korzystały z przedszkola zastępczego i własnego na konto Przedszkola nr 23 zgodnie z podpisaną tam deklaracją oraz informacja o wysokości należności za m-c sierpień 2018 w przypadku braku takiej informacji prosimy dowiadywać się w Przedszkolu nr 23 w miesiącu wrześniu tj. po 7 dniu września 2018r.

Ponadto
wszystkie osoby, które nie dokonały wpłat za m- czerwiec 2018 w m-c lipcu 2018
bardzo proszę o pilne uregulowanie należności już przeterminowanych.