Styczeń w Przedszkolu

Pierwszy miesiąc Nowego Roku, choć nie powitał nas niestety śniegiem, obfitował w ciekawe wydarzenia dla Przedszkola. Dzieci z wielką radością obejrzały teatrzyk pt. „Zimowa przygoda” oraz wysłuchały koncertu pt. „Muzyczne opowieści- Calineczka i król elfów”. W grupie Zaczarowana Kredka odbyły się zajęcia z robotyki „Ozoboty” prowadzone przez edukatorów z Hali Stulecia. We wszystkich grupach dzieci rozmawiały o zasadach zdrowego odżywiania oraz przygotowały wystawę na ten temat, w związku z trwaniem tygodniowego projektu edukacyjnego pt. „Recepta na zdrowie”. Odbyły się także uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas których dzieci zaprezentowały występ artystyczny. W ostatni dzień stycznia w naszym Przedszkolu można było spotkać wiele księżniczek, smoków, Supermanów i inne postacie z bajek, a wszystko za sprawą pełnego radości, muzyki i tańca Balu Karnawałowego.