Cały Wrocław Czyta-

czytanie bajki przez Prezydenta Wrocławia dla Przedszkola nr 23.

Dnia 05.03.20201 nasze przedszkolaki miały niezwykłą przyjemność wysłuchać bajki czytanej przez Pana Prezydenta specjalnie dla dzieci. Spotkanie odbyło się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Pan Prezydent Jacek Sutryk wybrał pouczająca i ciekawą bajkę „O Wrocławskich krasnalach”. Dzieci z uwagą słuchały bajki, a następnie wywiązała się krótka i sympatyczna rozmowa o tym, jakich bajek chętnie słuchał Pan Prezydent w dzieciństwie. Dodatkową atrakcją dla wszystkich przedszkolaków był Wrocek- kot Pana Prezydenta, który towarzyszył mu podczas spotkania z dziećmi. Jeszcze raz w imieniu całej społeczności Przedszkola nr 23 bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi za to spotkanie oraz za przekazane na rzecz przedszkolaków kolorowanek o krasnalach.